Znovu sme obeťami sociálneho inžinierstva

Autor: Ján Čarnogurský | 22.1.2015 o 21:32 | Karma článku: 14,52 | Prečítané:  8165x

Štyridsať rokov sme boli obeťami sociálneho inžinierstva. Komunistického. Spočívalo v zoštátnení majetku, plánovanom hospodárstve, povinnom marxizme – leninizme, zadrôtovaných hraniciach, vo všemocnej polícii na každom kroku. Vzoprieť sa komunistickému sociálnemu inžinierstvu znamenalo najskôr väzenie, príp. emigráciu, vyhadzovanie z práce, tajné chodenie do kostola. Neskôr výroba a čítanie samizdatov, Sviečková manifestácia, tajná cirkev a domáce univerzity.

Potom komunizmus padol a prišla sloboda. Vtedy sme nevedeli, že nebude až tak dlho trvať. Začína nás pritláčať nové sociálne inžinierstvo. Toto nové hlása ideológiu gender namiesto muža a ženy, pochody homosexuálov po uliciach, sexuálnu výchovu na školách narušujúcu duševnú harmóniu detí proti vôli rodičov. Komunistické sociálne inžinierstvo chcelo ovládnuť ľudí pomocou polície, odobratím majetku, zákazom cestovania a podobne. Nové sociálne inžinierstvo chce taktiež ovládnuť správanie ľudí, ale nie násilne. Svoj cieľ chce dosiahnuť rozrušením tradičných kultúrnych vzorcov, spoločenským odstavením terajších disidentov, vytrhávaním výchovy detí z rúk rodičov. Komunistické sociálne inžinierstvo prichádzalo k nám z Východu, súčasné sociálne inžinierstvo prichádza k nám zo Západu. Tam už dosahuje väčšie úspechy ako zatiaľ u nás. Školy a nemocnice, ktoré by sa vzopreli tomuto inžinierstvu, nikto nezavrie, ale štátny finančný systém je nastavený tak, že postupne zaniknú pre nemožnosť finančnej konkurencie s povoľnými. Obe sociálne inžinierstvá majú niektoré prvky spoločné. Svoj model vydávajú za všeobecne prijatý a odporcov prezentujú ako poblúdených jednotlivcov. Ale kto by sa staval proti verejným pochodom homosexuálov, nech sa neusiluje o vzostup v oficiálnej spoločenskej štruktúre. Keď by sa rodičia neskôr vzopreli inštruktáži svojich detí v škole ako nasadzovať kondóm na penis, budú neskôr aj trestne stíhaní. Nové sociálne inžinierstvo používa plíživú taktiku a keby sme sa nepostavili na odpor, onedlho nás ovláda. Zatiaľ chodia inštruktori novej sexuálnej výchovy na školy a robia prednášky len jednotlivo. Pochody homosexuálov v západných krajinách najskôr požadovali manželstvá homosexuálov, potom adopciu detí a neskôr beztrestnosť pedofílie. Keď ich nezastavíme, budú to požadovať aj u nás.

Odpor proti komunizmu nás niečomu naučil aj keď sú teraz metódy iné. Znovu sa dokážeme zorganizovať. Vyrástla nová generácia aktivistov a obhajcov pred sociálnym inžinierstvom. Robia to dobre. Zorganizovali košický Pochod za život, najväčší od novembra 1989. Organizujú teraz referendum za rodinu a zo zúrivých reakcií vo všetkých médiách možno usudzovať, že tiež to robia dobre. Momentálne je našou obranou pred novým sociálnym inžinierstvom referendum za rodinu.

Ak by sme ho prehrali, bude ďalšie referendum za desať rokov. Proti legalizácii pedofílie. Ale to by už bola strata jedného zákopu. To chcú kritici tohto blogu.

Zápas proti komunistickému sociálnemu inžinierstvu sme vyhrali.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Valec OĽaNO ide ďalej

Niekto zabudol, že terajšia vláda je zajtrajšia opozícia.


Už ste čítali?