Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prečo nechceme základne NATO (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Neutralitu
preferujem aj dnes...keď sa Čarnogurskému tak Putin pozdáva nech sa vysťahuje na Čukotku s celou rodinou. Neschopnosť EÚ lídrov. http://*****/odvazny-projev-sahry -wagenknechtove-kde-to-zijete-pani- merkelova/ Naivita amerických kongresmanov, že môžu viesť a vyhrať vojnu s Ruskom. http://www.ronpaulinstitute.or... 80-85% obľúbenosť Putina v Rusku a účinná propaganda a to aj v prípade Nemcovovej vraždy. http://english.pravda.ru/opini... Obava z vojnového konfliktu na najvyšších finančných miestach. http://www.telegraph.co.uk/fin... A to, že tí UA separatisti sú vlastne kozáci, potomkovia týchto bojovníkov. http://sk.wikipedia.org/wiki/K... Vedie k presvedčeniu, že veľká vojna sa doslovne postupne a pomaly napokon uvarí. ALE : S bezvýznamnou nádejou sa môžeme pozerať, ako Janko Č. s Palim Klikihákom, čo môže všetko, lebo vyhral voľby a veľa tendrov na CT zapájajú do mierového procesu...šance sú minimálne, alebo temer žiadne - nerobím si ilúzie.
vydlák z valala
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

A jaj :-)

Zas tá nezávislosť, pluralita a sloboda médii blokuje link na Sahru Wagenknechtovú a jej prejav v bundestagu.
Ta za toto som veru v 89 kľúčami neštrnrgal.

Piano mi stiahlo ročné predplatné 35,10 € z účtu a to bez zadania PIN a úplne svojvoľne - už som ho nechcel. ...a ešte mi tu nejaký cenzor naivný a neuvedomelý blokuje odkazy, maže príspevky a zablokuje 3 nicky a to jeden hneď po 1. príspevku, lebo on je viac...oveľa horšie invektíva v diskusiách ostávajú, ako tie moje a to je v poriadku?...to za čo vás platím?
Aby som čítal názor názoru na názor, mlátenie prázdnej slamy a dokolola to isté?
Sa spamätajte SMEčkári!
Išlo to síce mimo tému, ale budiž...zlosť je zlosť . :-P
 

ešte stále

je to lepšie ako vojna:-)
 

Vojna?

Viedol som veľa vojen - argumentačných :-)
 

Dúfajme,

že zostane iba pri nich. Ale aj v nich môže byť jedinec porazený, a nie vždy argumentami:-)
 
Hodnoť

Čarnogurský - tovarišč Čarnogurskoj

Ako tu píše "karzaj" - neprávom vám prišili rozbitie družstiev. Ale vaša činnosť ma začína ubezpečovať, že ste ruský nasadený súdruh. Začínam veriť i teórii, že s vašim zavretím pred novembrom 89 išlo len o divadielko, ktorého ste sa stal vďačným vystupujúcim. A čo váš postoj k obchodníkovi s pozemkami - Sokolom monsiňorom, synáčikovi sa darí obhajovať tohto Pacem in teris kňaza dobre. Veď čo, kšeft je kšeft. Rodinka vyštudovala za boľševika s prehľadom, bez problémov - to sa nedá povedať o všetkých po štúdiu chtivých Slovákoch. Pán ruský agent 0,64 hovorte za seba, nehovorte my, lebo tam patrím aj ja. A ja s agentom 0,64 nechcem mať nič. A keď sa vám súdruh Čarnogurský tak Rusko pozdáva, zbaľte švestky a Slovákom dajte pokoj. Lebo sme tu aj takí Slováci, čo si ruskú čižmu pamätajú veľmi dobre a nechcú ju. A nie je nás 0,64 %. Bol ste vyhlásený bojovník proti komunizmu a zároveň ste zástanca KGB-Putina jeho metód. Súdruh Čarnogurský toto dáko k sebe moc nejde. Myslím si, že liečenie, aj vzhľadom k vášmu pokročilému veku, by vám mohlo trochu pomôcť. Neodkladajte ho.
 
Hodnoť

 

0,64%ná facka nestačila, treba sa ešte viac zhovädiť
 
Hodnoť

Môj názor

Ja si myslím, že pán I.Č. je pro Ruský kolaborant a vlastizradca.
 
Hodnoť

"Rusko je náš strategický spojenec."

Vraj "strategický spojenec"................. Ale akonáhle Slovensko len trochu otočilo - keď v roku 1998 nezvolilo Mečiara už malú chvíľu nám zvýšil tento strategický spojenec cenu plynu o 100 %.Mimochodom toho Mečiara sme nezvolili aj vďaka Vašej aktivite v rámci SDKÚ.Nemali by ste si náhodou aj &vy sám nasypať popol na hlavu ??????????? A nie len to. V roku 2009 - a vtedy bil vo vládnej trojke opäť aj p.Mečiar.Rusi neváhali zavrieť plyn úplne.Obetovali nie len Slovensko,ale ešte horšie dopadli ich ešte vernejší priatelia - Srbi a Bulhari,ktorý vôbec plyn nedostali a zásobníky nemali !!!!!!!!!!!! Tento náš strategický spojenec neváhal s nami uzavrieť Zmluvu na dodávky plynu za najvyššiu cenu a ešte hoci iným plyn zlacnel aj o 3 - 4 roky sme tak platili/Jahnátkova zmluva /.Tento vraj strategický spojenec nás dlhé roky "žmýkal" cenami plynu a naše návrhy na bártrové obchody šli vždy do stratena,vždy sa muselo platiť iba dolármi. Takže veľmi rád obetujem toto "strategické spojenectvo. A kde ste vzali tvrdenie,že vstup do NATO bola podmienka vstupu do EÚ ? Pokiaľ sa ja pamätám,tak sa hovorilo a väčšej bezpečnosti,ale nikto nehovoril a ani nepísal,že by to bola podmienka vstupu do EÚ.Toto je Vaše sto percentné klamstvo ! A samotné základne NATO ? Rusi keď sem prišli v roku 1968 sa nikoho nepýtali či ich tu chceme a sami si určili kde chcú mať základne............ Ak sem prídu Američania tak sa najprv dohodnú kde by tie základne mali byť a samozrejme,že musí byť aspoň súhlas vlády. To sú myslím,že úplne iné podmienky. Takže - Americké základne z môjho pohľadu áno - veď naša armáda by nedokázal vzdorovať Ruskému útoku ani 24 hodín .
Nakoniec - tvrdíte :"my tu americké základne nechceme".Nezaujíma ma kto sú tí "my" ale určite ja medzi nich nepatrím !!!!!!!!!!!!!!!
 

najväčším omylom

inak geniálneho Ľudovíta Štúra bol názor, že Rusko je spasiteľ slovanských národov, štúr dokonca navrhoval, že všetci slovania by mali hovoriť po rusky -- ale to bolo zo zúfalstva z maďarského obkľúčenia a z viedenskej ľahostajnosti voči malým národom v monarchii -- a cárskemu rusku čerta išlo o slovanov
mám návrh: dohovorme sa, že odo dneška budeme jána čarnogurského nazývať AGENT 0,6... je v tom kus národnej hrdosti, veď to len angliičania môžu mať Jamesa Bonda, agenta 007? náš agent (a on naozaj je agent), je janíčko z malej frankovej -- AGENT 0,6
 
Hodnoť

Pán Ćarnogurský,

vďaka za takýto článok. Podobné články a názory ma len presviedčajú v tom, že Slovensku musí byť členom NATO a že musíme spolupracovať. Práve v boji proti takejto informačnej vojne, ktorú vediete so svojimi ľuďmi z rôznych webov cez Hlavné správy, Slobodné vysielače až po Zem a Vek. Náš strategický partner už 200 rokov? ...Opýtajte sa pozostalých mŕtvych v roku 1968. 40 rokov sme kvôli nášmu super strategickému partnerovi trpeli a keď tu máme konečne niečo iné, tak sa zase budeme vraciať? Nie, ďakujeme.
 
Hodnoť

Prestal som to čítať asi

v štvrtej či piatej vete, ked blúznil o tom že Rusko je naším strategickým spojencom, to mi totálne "vyrazilo poistky".

Pán Čarnogurský, hovorte láskavo za seba. Aj ja budem teraz hovoriť len za seba - mojím spojencom Rusko nikdy nebolo, nie je, a zrejme ani nikdy nebude. Uisťujem vás, že Rusom želám len to najlepšie, ale len v rámci hraníc ich federácie, smerom na západ nech svoj vplyv nešíria. Ich mentalita (a hlavne mentalita ich predstavitelov) mi je úplne cudzia a nechcem s nimi mať nič spoločné. Dakujem za pochopenie.
 
Hodnoť

Re:

...niekedy niekto prevracia dejiny a hoc je to hlúpe, kašľať na to... ale niekedy to zachádza tak ďaleko, že sa to jednoducho akceptovať nedá... slová "...Rusko je najmenej 200 rokov našim strategickým spojencom. Komunizmus to trochu skomplikoval, ale dejiny sú dialektické..." tak teda - rok 1945 - neboli sme sovietmi oslobodení, lebo keby nás oslobodili, ostali by sme slobodní... to sa nestalo... sovieti u nás len vymenili jednu ohavnosť - ľudácko nacistickú (do značnej miery aktívne reprezentovanú famíliou blogera) za komunistickú. A boli to naši "strategickí spojenci", ktorým môžeme ďakovať za puč v 1948, za súdne procesy s 50-tych rokoch, za poradcov v oblasti propagandy a manipulácie, poradcov na únosy, mučenia, popravy, poradcov na stavby pracovných lágrov, na internacionálnu pomoc na tankoch, na životnú úroveň nie nepodobnú Kazani, na desaťročia okupantského vyžierania...
toto všetko nazýva tento výpotok ľudáckej fajty, ktorý doštudoval právo v časoch tvrdej normalizácie, za strategické spojenectvo, kde všetky zverstvá páchané na krajine niečo "trocha skomplikovali"... zjavne "trocha" iba jemu a jeho prevracačskej a kolaborantskej rodine, slušných ľudí tá doba a spojenectvo s rusákmi stálo životy, slobodu a životnú úroveň.
Takže ak chce svojimi stupídnymi názormi tento úbožiak znevažovať obete tej doby, a oslavovať vrahov, mal by sa radšej spakovať a ísť žiť ku tým svojim... on na Slovensku nechce základne NATO, ja na Slovensku nechcem ľudský odpad jeho úrovne
 
Hodnoť

Diskutéri,

ak oponujeme Čarnogurskému, len mu ukájame jeho ego. On chce byť chorobne iný, za každú cenu odlišný- a keď číta naše príspevky usmieva sa, ako sa mu to podarilo. Ak ho chceme naštvať, súhlasme s ním. Rozrušíme ho tým a začne strácať pôdu pod nohami. Jeho najbližší blivajz bude o tom, ako sme povinní pomôcť Grécku, a že ISIS a šarija sú vlastne blízkou hudbou ešte bližšej budúcnosti. A že Hossa a Tatár sú hokejové odvary
 
Hodnoť

 

Pan Carnogursky, za vas pisu opat uz len vase dojmy a emocie.
Ako vzdy je tam spusta uplne obratenych nezmyslov.
Rusko nie je nas strategicky partner! A tiez nechapem o akej strategii to pisete. Alebo to uz zijete v nejakej buducej, vami vysnivanej vojne medzi SLovenskom a Ruskom a tym "cudzim" Zapadom?

Nie, nasi strategicki partneri su nasi spojenci z NATO. Do NATO sme sa dostali z vlastnej vole, ja som bol za vstup a dnes som rad, ze tam sme!

Vsetky postkomunisticke krajiny EU do poslednej prv ako tam boli prijate vstupili do NATO, lebo NATO znamena zabezpecenie ich uzemia a vylucenie akejkolvek platnosti Jalty a prislusnosti k ruskej sfere vplyvu!

NATO a EU su spojene nadoby. Su to organizacie jedneho zapadneho sveta, ktorych spaja totozna kultura, totozne hodnoty, to nikdy nerozcelite, darmo tu budete teoretizovat nad bludmi o tom, ako by Slovensko mohlo byt clenom EU, a sucasne vystupit z NATO a robit "strategickeho partnera" Rusku, teraz, ked je Zapad s Ruskom v novej studenej vojne, ktora sa zacala ruskou anexiou Krymu. Z 506 milionov obcanov EU je 477 milionov, t.j. 96% obcanov krajin NATO! To si naozaj myslite, ze si krajiny EU a NATO, najma tie najrozhodjucejsie ako Nemecko, Britania, Francuzsko nechaju medzi sebou ako clena EU Slovensko, pokial bude na vojenskom poli na strane znepriateleneho Ruska??? Ekonomicky a spolocensky spolupracovat a vojensky sa nechat podrazat a spionovat proruskym Slovenskom?
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

V mene koho hovori tato putinova stetka? "Prečo nechceme základne NATO"? Ja sa skor pytam Preco nechceme Carnogurskeho a jeho putinofiliu a jeho chorobny obdiv k despotickemu autoritarskemu rezimu ktory ma daleko k demokracii. K rezimu kde sa vrazdia novinary a opozicny politici ktory maju dokazy proti Putinovym cinom? V case Meciarizmu som mu aj trochu fandil z vtedajsieho vyberu opozicie ale dnes je pre mna snad neprijatelnejsi ako Fico a to uz je co povedat.
 
Hodnoť

 

Ked tak citam diskusiu tak nadobudam silny pocit ze Carnogursky svojim blogom presvedci viac ludi o potrebe a nutnosti byt v NATO ako opak. Ja som teda rad ze sme v NATO lebo narozdiel od Varsavskej zmluvy sme v nom dobrovolne a z vlastneho rozhodnutia a nemusime sa bat ze nas tu budu americania 20 rokov okupovat tak ako rusy od 68. Na to by si Carnogursky ako disident mohol spomenut. Aj na to kto je ten Putin, aku ma minulost a ako sa sprava v sucastnosti. Verim, som presvedceny ze Putin je plne zodpovedny a je strojcom myslienky utoku na Ukrajinu a ze nejake cim dalej prestavam verit ze vobec nejaky separatisti existuju (mozno par bojachtivych ukrajincov s ruskou narodnostou z 38% mensiny rusov na donbase sa aj pripojilo ale na Ukrajine predvsetkym bojuje Rusko a tazka moderna ruska technika). Rovnaky scenar ako Abchazko, Osetsko, Transnistrija. Vsade vraj nespokojna mensina v ramci statu (Gruzinsko, Moldavsko...) ale v skutocnosti regulerna ruska armada.
 

dobrovolne,

nie sme v NATO,ziadne referendum nebolo(okrem zmareneho),tak isto ako pri rozdeleni CSFR...trvale rozmiestnenie jednotiek NATO na nasom uzemi by bola okupacia nasej krajiny.USA z Ruska vytvaraju nepriatela,aby ospravedlnili svoju okupaciu Europy.Rusko nie je nas nepriatel,ale bratska slovanska krajina...niektori politic(u nas hlavne prezident Kiska),media,rozne organizacie financovane USA, vsak vytvaraju politiku strachu z Ruska,aby tlacili na Rusko,kedze to si robi svoju politiku nezavislu od bolsevikov spoza oceanu a Bruselu...
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

Najčítanejšie


 1. Peter Slamenik: Cibuľkovej manžel je ako Columbova žena 6 397
 2. Martin Ondráš: Ministrova pracovná metóda - vydieranie 4 358
 3. Michal Petruš: Policajti obkľúčili Devínsku Kobylu. 1 747
 4. Martin Borguľa: Vzniká nová koalícia SAS + HLAS? 1 503
 5. Simona Kyselicová: Kúpat' sa s kosatkami? Prečo nie! 962
 6. Ladislav Piršel: Ako by to vyzeralo, keby malo Mongolsko I. Matoviča? 957
 7. Monika Nagyova: Zo života vo firme snov: Môj kolega utečenec 952
 8. Roman Foltin: Pri riadení strany SaS nezabúdam na dôveru občanov 933
 9. Martina Hilbertová: Treba nám “vodičák” na psa? V Bratislave pribúdajú útoky 668
 10. Ivan Matušek: Skládka za domom. Je to riešenie hodné Trnavy? 452

Rebríčky článkov


 1. Denis Jacko: V Prahe
 2. Vladimír Krátky: Rakušáci v týchto dňoch testujú o život, ale málo vakcinujú !
 3. Rudolf Hozák: Blíži sa koniec rozdielom medzi mobilom a PC
 4. Milan Koval: Ako ďalej, alebo kam „ kráčaš „ Slovensko ?
 5. Vladimír Krátky: Klient je úplné h***o, nevie nič !
 6. Veronika Svabyova: Poézia
 7. Silvia Smolková: Tódovej "followeri"
 8. Lubomir Zahora: Obchod z diplomkami.
 9. Jaroslav Polaček: V okolí je pozitívnych viac, v meste sme na tom približne rovnako
 10. Roman Hutira: Vzdelanie zadarmo má svoju cenu (Dánsko)


Už ste čítali?